a
Proin gravida nibh vel velit auctor aliquet. Aenean solli citudin, lorem quis bibendum.

Follow Me

Privatumo politika

Privatumo politika

Ši elektroninės parduotuvės privatumo politika („Politika”) aprašo, kaip mūsų įmonė renka, naudoja, saugo ir tvarko jūsų asmeninę informaciją, kai jūs naudojatės mūsų internetinės parduotuvės paslaugomis. Mes įsipareigojame gerbti ir saugoti jūsų privatumą bei asmeninę informaciją. Ši Politika taikoma visiems mūsų parduotuvės klientams, kurie naudojasi mūsų paslaugomis.

1. Rinkti informaciją

Kai jūs apsilankote mūsų internetinėje parduotuvėje ir perkančiai prekes, mes galime rinkti tam tikrą informaciją, kuri gali apimti jūsų vardą, el. pašto adresą, telefono numerį, pristatymo adresą ir mokėjimo informaciją. Mes taip pat galime rinkti informaciją apie jūsų pirkimo istoriją, pageidavimus ir pageidaujamus poreikius, kad galėtume geriau pritaikyti paslaugas jums.

2. Informacijos naudojimas

Surinkta asmeninė informacija naudojama tik šiais tikslais:
– Užtikrinti, kad jūs turėtumėte prieigą ir galėtumėte naudotis mūsų elektroninės parduotuvės paslaugomis.
– Aptarnauti ir įvykdyti jūsų užsakymus, įskaitant prekių pristatymą ir apmokėjimą.
– Suteikti jums informaciją apie mūsų produktus, pasiūlymus, nuolaidas ir naujienas, jei jūs sutinkate gauti tokią informaciją.
– Gerinti mūsų paslaugų kokybę ir asmenizuoti jūsų patirtį apsilankant mūsų parduotuvėje.
– Atlikti analizę ir tyrimus, siekiant suprasti mūsų klientų poreikius ir pageidavimus, kad galėtume geriau atitikti jūsų lūkesčius.

3. Informacijos saugumas

Mes dedame visas reikiamas pastangas, kad apsaugotume jūsų asmeninę informaciją nuo neteisėtos prieigos, praradimo arba naudojimo. Mes naudojame įprastas pramonės standartus, įskaitant šifravimą, norėdami apsaugoti jūsų duomenis ir asmeninę informaciją. Tačiau mes taip pat suprantame, kad visi interneto ryšio būdai turi tam tikrą riziką, todėl negalime užtikrinti visiško duomenų saugumo.

4. Informacijos perdavimas trečiosioms šalims

Mes galime perduoti jūsų asmeninę informaciją tam tikroms trečiosioms šalims, kurios teikia paslaugas mūsų vardu, pvz., pristatymo paslaugas arba mokėjimo procesoriaus paslaugas. Mes užtikriname, kad tokios trečiosios šalys taip pat taikytų tinkamus saugumo standartus ir naudotų jūsų asmeninę informaciją tik tam tikriems tikslams, susijusiems su jūsų užsakymu.

5. Slapukai

Mūsų internetinė parduotuvė gali naudoti slapukus (cookies) tam, kad pagerintų jūsų naršymo patirtį ir paslaugas. Slapukai yra nedidelės tekstinės bylos, kurias siunčiame į jūsų kompiuterį, kai lankotės mūsų parduotuvėje. Jie leidžia mums atpažinti jūsų naršyklę ir prisiminti tam tikrą informaciją. Jūs galite nustatyti naršyklę atsisakyti slapukų arba informuoti apie slapukų siuntimą, tačiau tai gali turėti įtakos kai kurių funkcijų veikimui.

6. Pakeitimai privatumo politikoje

Mes galime atnaujinti šią privatumo politiką laikui bėgant, kad atspindėtume pokyčius mūsų versle ar teisės aktuose. Mes rekomenduojame periodiškai patikrinti šią Politiką, kad būtumėte informuoti apie bet kokius pakeitimus ar atnaujinimus. Jūsų tęstinis mūsų parduotuvės naudojimas po pakeitimų įsigaliojimo laikysime jūsų sutikimu su tokiomis pakeistomis sąlygomis.

7. Susisiekimas

Jei turite klausimų arba pageidaujate gauti daugiau informacijos apie mūsų privatumo politiką, prašome susisiekti su mumis naudodami žemiau pateiktus kontaktinius duomenis:

Meno agentūra „Baltic New Art”
Adresas: https://balticnewart.com/
El. paštas: info@balticnewart.com